Havalimanında izdiham! Can Yaman’ın karşılanması olay oldu

Türkiye’de yer aldığı Erkenci Kuş, Bay Yanlış, Dolunay, İnadına aşk gibi projelerle adını duyurduktan sonra kariyerine İtalya’da devam etme kararı alan Can Yaman, havalimanı karşılamalarıyla sık sık gündeme geliyor.

Şimdilerde Brezilya’ya giden yakışıklı oyuncu, son olarak Sicilya’da hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı.

TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Bir otomobilin içinde olan ünlü oyuncu, kendisini görüntüleyen bir hayranının telefonunu alıp fırlatmıştı. O anlar başka biri tarafından videoya alınmış ve Can Yaman’ın bu hareketi epey konuşulmuştu.

 

“SİZE ORADAN NE OLUYOR?”

Ünlü oyuncunun hareketi gündem olunca, sert ifadelerle hakkında yazılanlara yanıt vermişti. Yaman, açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı:

Biliyorum seviyorsunuz öncesini bilip bilmeden ahkam kesmeyi, skandal gibi görünen bir şey olsa da ağzımıza geleni söylesek diye pusuda beklemeyi…Burada aylardır yaptığım yüzlece hayır işinden, güzelliklerden haberi bile olmayan tipler gelmiş oradan beni eleştiriyor, buradakileri bile rahatsız etmedi bu konu herkes beni savundu da size oradan ne oluyor, yetmedi mi oradaki mevzularla magazinler de bana kadar uzanıyorsunuz?

İZDİHAM YAŞANDI

Can Yaman son olarak, çocuklar için kurduğu derneğin etkinliğine katılmak için Brezilya’ya gitti. Yoğun ilgiyle karşılanan Can Yaman’ın hayranları havalimanında adeta izdiham yarattı. Ünlü oyuncu o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

“ARANIZDAYIM”

Artık dünya çapında tanınan oyunculardan biri olan Can Yaman, yayınladığı havalimanı görüntülerine şu notu ekledi:

Ben ve ekibim San Paolo, Brasil’e iniyoruz. Aranızdayım. İnsanların bana sevilmenin nasıl olması gerektiğini hatırlatması çok güzel. Senin için uzun bir bekleyiş bizim için uzun bir yolculuktu ama buna değdiğini biliyordum.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Can Yaman’ın havaalanında çekilen görüntülerini yayınlamasının ardından sosyal medya kullanıcılarından bazıları gurur duyduklarını belirten yorumlar yaparken bazıları da ‘Sanki Hollywood yıldızı’, ‘Şov gibi geldi’ tarzında yorumlar yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x